20
Бартомеу не го сака Нејмар назад во Барселона

Бартомеу не го сака Нејмар назад во Барселона

пред 4 дена - Канал 5 - Фудбал

Бразилецот не се чувствува удобно во ПСЖ и многу е веројатно да го напушти Париз, а некои медиуми пренесоа дека Нејмар веќе изразил желба да се врати на „Камп Ноу“.

Бартомеу не го сака Нејмар назад во Барселона

Бартомеу не го сака Нејмар назад во Барселона

пред 4 дена - A1on - Фудбал

Претседателот на Барселона Јосеп Мариа Бартомеу се изјасни против евентуално враќање на Нејмар, кој минатото лето се пресели во францускиот ПСЖ за сума од 222 милиони евра.

За да се врати во Барселона  Нејмар има два услови кои се поврзани со Меси

За да се врати во Барселона, Нејмар има два услови кои се поврзани со Меси

пред 6 дена - 24 фудбал - Фудбал

Медиумите од Шпанија пишуваат дека Нејмар има два услови за евентуално враќање на Камп Ноу, барањата на Бразилецот се поврзани...

Времеплов
x