20
Фердинанд без влакна на јазикот  Ужасно

Фердинанд без влакна на јазикот: Ужасно...

пред 4 дена - 24 фудбал - Фудбал

Фердинанд смета дека Манчестер јунајтед играл како тим преполн со странци. Рио Фердинанд не се штедеше на своите критики...

Сколс  Алексис Санчез не треба да биде стартер

Сколс: Алексис Санчез не треба да биде стартер

пред 4 дена - Вечер - Спорт

" alt= Легендарните фудбалери на Манчестер Јунајтед, Пол Сколс и Рио Фердинанд, синоќа не го криеле разочарувањето од елиминацијата на „црвените ѓаволи“ во осмина-финалето, во Лигата на шампиони.

Сколс  Алексис Санчез не треба да биде стартер

Сколс: Алексис Санчез не треба да биде стартер

пред 4 дена - Top Sport - Фудбал

Легендарните фудбалери на Манчестер Јунајтед, Пол Сколс и Рио Фердинанд, синоќа не го криеле разочарувањето од елиминацијата на „црвените ѓаволи“ во осмина-финалето, во Лигата на шампиони.

Рио ги загуби нервите и смисли засрамувачки прекар за ѕвездите на Јунајтед

Рио ги загуби нервите и смисли засрамувачки прекар за ѕвездите на Јунајтед

пред 4 дена - Дерби - Фудбал

Жозе Мурињо се обиде да ја смири тензијата и да порача дека елиминацијата на Манчестер Јунајтед во осминафиналето во Лигата...

Времеплов
x