20
Лукаку  Некои наши играчи се криеја на теренот

Лукаку: Некои наши играчи се криеја на теренот

пред 3 дена - Sportmedia - Фудбал

Ромелу го даде единствениот гол за англискиот тим, но тоа беше премалку во двомечот против Севилја Голгетерот на Манчестер...

Фердинанд без влакна на јазикот  Ужасно

Фердинанд без влакна на јазикот: Ужасно...

пред 3 дена - 24 фудбал - Фудбал

Фердинанд смета дека Манчестер јунајтед играл како тим преполн со странци. Рио Фердинанд не се штедеше на своите критики...

Лукаку се налути по елиминацијата од Севилја и го впери прстот кон соиграчите

Лукаку се налути по елиминацијата од Севилја и го впери прстот кон соиграчите!

пред 3 дена - Дерби - Фудбал

Ромелу Лукаку го постигна почесниот гол за Манчестер Јунајтед во осминафиналната елиминација од Севилја во Лигата на шампионите,...

Сколс  Алексис Санчез не треба да биде стартер

Сколс: Алексис Санчез не треба да биде стартер

пред 3 дена - Вечер - Спорт

" alt= Легендарните фудбалери на Манчестер Јунајтед, Пол Сколс и Рио Фердинанд, синоќа не го криеле разочарувањето од елиминацијата на „црвените ѓаволи“ во осмина-финалето, во Лигата на шампиони.

Сколс  Алексис Санчез не треба да биде стартер

Сколс: Алексис Санчез не треба да биде стартер

пред 3 дена - Top Sport - Фудбал

Легендарните фудбалери на Манчестер Јунајтед, Пол Сколс и Рио Фердинанд, синоќа не го криеле разочарувањето од елиминацијата на „црвените ѓаволи“ во осмина-финалето, во Лигата на шампиони.

Рио ги загуби нервите и смисли засрамувачки прекар за ѕвездите на Јунајтед

Рио ги загуби нервите и смисли засрамувачки прекар за ѕвездите на Јунајтед

пред 3 дена - Дерби - Фудбал

Жозе Мурињо се обиде да ја смири тензијата и да порача дека елиминацијата на Манчестер Јунајтед во осминафиналето во Лигата...

Времеплов
x