20
Кривични пријави против две лица за недозволена трговија со дрога

Кривични пријави против две лица за недозволена трговија со дрога

пред една недела - Сител - Македонија

Секторот за внатрешни работи Скопје - Единица за недозволена трговија – Одделение за недозволена трговија со дрога, поднесе две кривични пријави до надлежното Основно јавно обвинителство - Скопје против Д.

Кривични пријави за две лица за препродавање на дрога

Кривични пријави за две лица за препродавање на дрога

пред една недела - A1on - Македонија

Секторот за внатрешни работи Скопје – Единица за недозволена трговија – Одделение за недозволена трговија со дрога, поднесе две кривични пријави до надлежното Основно јавно обвинителство – Скопје против Д.

Кривична пријава против жители на Кичево и Мамудовци поради продажба на дрога

Кривична пријава против жители на Кичево и Мамудовци поради продажба на дрога

пред една недела - Сител - Македонија

- Полициската станица Кичево поднесе кривична пријава против А.А.(34) од Кичево и Л.Ф.(24) од село Мамудовци, Кичевско, поради...

Кривична пријава против жители на Кичево и Мамудовци поради продажба на дрога

Кривична пријава против жители на Кичево и Мамудовци поради продажба на дрога

пред една недела - Канал 5 - Македонија

МВР соопшти дека одделот за крим полиција во содејство со Секторот за внатрешни работи Охрид и Надворешната канцеларија за...

Кривична пријава против жители на Кичево и Мамудовци поради продажба на дрога

Кривична пријава против жители на Кичево и Мамудовци поради продажба на дрога

пред една недела - Судство - Хроника

По претходно добиени сознанија дека две лица вршат продажба на наркотична дрога кокаин, на 12 март полицијата извршила претрес во домот на двете пријавени лица во Кичево.

Притоврени двајца Кичевци поради продажба на наркотици

Притоврени двајца Кичевци поради продажба на наркотици

пред една недела - Вечер - Скопје

Полициската станица Кичево поднесе кривична пријава против А.А.(34) од Кичево и Л.Ф.(24) од село Мамудовци, кичевско, поради...

Во Кичево  летала  дрога покрив на зграда   девојка направила драма кога и го апселе момчето

Во Кичево „летала" дрога покрив на зграда - девојка направила драма кога и го апселе момчето

пред една недела - Прес 24 - Хроника

Полициската станица Кичево поднесе кривична пријава против 34-годишниот А.А од Кичево и 24-годишната Л.Ф. од село Мамудовци,...

Кривична пријава против дилер на дрога од Кичево

Кривична пријава против дилер на дрога од Кичево

пред една недела - Бизнис вести - Економија

Полициската станица Кичево поднесе кривична пријава против А.А.(34) од Кичево и Л.Ф.(24) од село Мамудовци, кичевско, поради...

Кривична пријава против жители на Кичево и Мамудовци поради продажба на дрога

Кривична пријава против жители на Кичево и Мамудовци поради продажба на дрога

пред една недела - Бриф - Хроника

Полициската станица Кичево поднесе кривична пријава против А.А.(34) од Кичево и Л.Ф.(24) од село Мамудовци, Кичевско, поради...

Уапсен пар од Кичево за продажба на кокаин

Уапсен пар од Кичево за продажба на кокаин

пред една недела - A1on - Македонија

Полициската станица Кичево поднесе кривична пријава против А.А.(34) од Кичево и Л.Ф.(24) од село Мамудовци, кичевско, поради...

Двојка во Кичево фатена со кокаин  девојката ја фрлала дрогата на соседната зграда

Двојка во Кичево фатена со кокаин, девојката ја фрлала дрогата на соседната зграда

пред една недела - Кајгана - Хроника

Полициската станица Кичево поднесе кривична пријава против А.А.(34) од Кичево и Л.Ф.(24) од село Мамудовци, кичевско, поради...

Времеплов
x