20
Алексис Санчез уште сега жали што се пресели во Манчестер јунајтед наместо во Манчестер Сити

Алексис Санчез уште сега жали што се пресели во Манчестер јунајтед наместо во Манчестер Сити

пред 4 дена - 24 фудбал - Фудбал

Легендата на „Црвените ѓаволи“, Пол Инс смета дека Алексис Санчез веќе почнува да жали што одбрал да игра за Жозе Мурињо...

Санчез уште сега жали што се пресели во Манчестер јунајтед наместо во Манчестер Сити

Санчез уште сега жали што се пресели во Манчестер јунајтед наместо во Манчестер Сити

пред 4 дена - 24 фудбал - Фудбал

Легендата на „Црвените ѓаволи“, Пол Инс смета дека Алексис Санчез веќе почнува да жали што одбрал да игра за Жозе Мурињо...

Алексис Санчез е популарна дива која се докажува како голема загуба на пари

Алексис Санчез е популарна дива која се докажува како голема загуба на пари

пред 4 дена - Off.net.mk - Фудбал

Откако му се приклучи на Манчестер Јунајтед исчезна, особено на настапот против Севиља во понижувачкиот пораз од ЛШ, типичен за играч кој го изгубил патот.

Навивачите на Манчестер Јунајтед незадоволни од Алексис Санчез

Навивачите на Манчестер Јунајтед незадоволни од Алексис Санчез

пред 4 дена - Кајгана - Фудбал

Јануарскиот трансфер период ни донесе многу трансфери, а еден од најголемите беше трансферот на Чилеанецот Алексис Санчез од Арсенал во редовите на Манчестер Јунајтед.

Сонот на Јане се исполни се запозна со својот идол Пол Погба

Сонот на Јане се исполни, се запозна со својот идол Пол Погба

пред 4 дена - Вечер - Македонија

Кој вели дека детските сонови не се исполнуваат? Овој ден беше како од бајка за деветгодишниот Јане Велковски, кој се запозна со својот идол Пол Погба.

Сонот на Јане се исполни се запозна со својот идол Пол Погба

Сонот на Јане се исполни, се запозна со својот идол Пол Погба

пред 4 дена - Весник - Македонија

Кој вели дека детските сонови не се исполнуваат? Овој ден беше како од бајка за деветгодишниот Јане Велковски, кој се запозна со својот идол Пол Погба.

Сонот на Јане се оствари се запозна со Пол Погба

Сонот на Јане се оствари, се запозна со Пол Погба

пред 4 дена - Off.net.mk - Фудбал

Долго најавуваната средба меѓу Јане Велковски од Скопје и ѕвездата на Манчестер Јунајтед конечно се оствари. Погба го пречека малиот јунак и заедно со семејството го смести во ВИП ложата на Олд Трафорд.

Сонот на Јане се исполни се запозна со својот идол Пол Погба

Сонот на Јане се исполни, се запозна со својот идол Пол Погба

пред 4 дена - Сител - Фудбал

Кој вели дека детските сонови не се исполнуваат? Овој ден беше како од бајка за деветгодишниот Јане Велковски, кој се запозна со својот идол Пол Погба.

ИНФО Сонот на Јане се оствари се запозна со својот идол ПОЛ ПОГБА

ИНФО |Сонот на Јане се оствари. се запозна со својот идол ПОЛ ПОГБА!

пред 4 дена - Дневно МК - Без катеторија

Кој вели дека детските сонови не се исполнуваат? Овој ден беше како од бајка за деветгодишниот Јане Велковски, кој вчера се запозна со својот идол Пол Погба.

Сонот на Јане се исполни се запозна со својот идол Пол Погба ФОТО ГАЛЕРИЈА

Сонот на Јане се исполни, се запозна со својот идол Пол Погба (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

пред 4 дена - Скопје24 - Скопје

Кој вели дека детските сонови не се исполнуваат? Овој ден беше како од бајка за деветгодишниот Јане Велковски, кој се запозна со својот идол Пол Погба.

Јане го запозна Пол Погба и од неговата ВИП ложа го следеше дуелот на Олд Трафорд

Јане го запозна Пол Погба и од неговата ВИП ложа го следеше дуелот на „Олд Трафорд“

пред 4 дена - Sportmedia - Спорт

На малиот херој Јане Велковски, му се оствари желбата да се запознае со ѕвездата на Манчестер Јунајтед и беше гостин лично...

Манчестер Јунајтед го пречека Јане од Скопје

Манчестер Јунајтед го пречека Јане од Скопје

пред 5 дена - Off.net.mk - Фудбал

Она што се најавуваше и се очекуваше дека ќе му се случи, му го остварија. Сонот на Јане Велковски стана јаве. Се наоѓа во Манчестер во друштво на големите ѕвезди кои ќе ги гледа во ЛШ.

Младиот херој Јане меѓу светските фудбалски ѕвезди од Манчестер

Младиот херој Јане меѓу светските фудбалски ѕвезди од Манчестер

пред 5 дена - Скопје Инфо - Без катеторија

Ѕвездите на Манчестер му посакаа топло добредојде на херојот Јане! На малиот херој Јане Велковски му се исполни еден од најголемите детски сонови, откако доживеа топло добредојде од ѕвездите на најтрофејниот англиски клуб Манчестер Јунајтед.

Јане Велковски ги запозна ѕвездите на Манчестер Јунајтед а вечер ќе навива на Олд Трафорд

Јане Велковски ги запозна ѕвездите на Манчестер Јунајтед, а вечер ќе навива на „Олд Трафорд“

пред 5 дена - Sportmedia - Фудбал

Малиот Јане доби дрес од „црвените ѓаволи“ и се дружеше со Санчез, Фелаини, Матиќ и останатите Малиот херој Јане Велковски кој најголема желба има еден ден да заигра фудбал, деновиве го живее еден од своите сонови.

СОНОТ МУ СЕ ОСТВАРИ Јане во Манчестер пречекан од фудбалските ѕвезди на Јунајтед

СОНОТ МУ СЕ ОСТВАРИ: Јане во Манчестер пречекан од фудбалските ѕвезди на Јунајтед

пред 5 дена - Скопје24 - Скопје

Момчето чија животна филозофија е “да не се предава” и дека сите треба “да ги следат своите соништа” го оствари посакуваниот сон.

На Јане му се оставри сонот ги запозна ѕвездите на Манчестер Јунајтед

На Јане му се оставри сонот, ги запозна ѕвездите на Манчестер Јунајтед

пред 5 дена - Репортер - Без катеторија

На малиот херој Јане Велковски му се исполни еден од најголемите детски желби, па конечно се запозна со ѕвездите на најтрофејниот англиски клуб Манчестер Јунајтед.

Малиот македонски херој Јане меѓу светските фудбалски ѕвезди од Манчестер

Малиот македонски херој Јане меѓу светските фудбалски ѕвезди од Манчестер

пред 5 дена - Сител - Македонија

Ѕвездите на Манчестер му посакаа топло добредојде на херојот Јане! На малиот херој Јане Велковски му се исполни еден од најголемите детски сонови, откако доживеа топло добредојде од ѕвездите на најтрофејниот англиски клуб Манчестер Јунајтед.

Времеплов
x