20
Бензема не сака да се смири со Валбуена

Бензема не сака да се смири со Валбуена

пред еден месец - Канал 5 - Фудбал

Како што е познато, пред неколку години напаѓачот се вмеша во грандиозен скандал откако беше под истрага за учество при уцена на Валбуена со секс снимка.

Бензема дрско му одговори на Валбуена  Можеш да си гледаш во раката

Бензема дрско му одговори на Валбуена: Можеш да си гледаш во раката

пред еден месец - Дерби - Фудбал

Карим Бензема западна во голема неволја со обвинувањата од Метју Валбуена дека се обидел да изнуди пари од него за видео...

Бензема не сака да се смири со Валбуена

Бензема не сака да се смири со Валбуена

пред еден месец - A1on - Фудбал

Фудбалерот на Реал Мадрид, Карим Бензема не е подготвен да го остави зад себе непријателството со својот поранешен соиграч во репрезентацијата на Франција, Метју Валбуена.

Времеплов
x