20
Детали за сообраќајки  Возач починал од срцев удар додека возел цистерна

Детали за сообраќајки: Возач починал од срцев удар додека возел цистерна

пред еден месец - Сител - Македонија

Возач на цистерна полна со гас починал од срцев удар додека возел по што цистерната удрила во рид и се преполовила. Несреќата се случила на меѓународниот пат за Бугарија во близина на месноста викана Илиева чешма.

ГОЛЕМА ТРАГЕДИЈА ВО МАКЕДОНИЈА  Загина возач на цистерна кој добил срцев удар додека возел

ГОЛЕМА ТРАГЕДИЈА ВО МАКЕДОНИЈА: Загина возач на цистерна кој добил срцев удар додека возел

пред еден месец - Скопје24 - Скопје

При излетување на цистерна на патот во село Ѕвегор, делчевско, попладнево загина возачот М.Б., објави порталот Делчево 365.

Возач починал од срцев удар додека возел цистерна

Возач починал од срцев удар додека возел цистерна

пред еден месец - +Инфо - Македонија

Возач на цистерна полна со гас починал од срцев удар додека возел по што цистерната удрила во рид и се преполовила. Несреќата се случила на меѓународниот пат за Бугарија во близина на месноста викана Илиева чешма.

Страшна сообраќајка попладнево во Македонија   доживеал срцев удар и излетал со цистерната

Страшна сообраќајка попладнево во Македонија - доживеал срцев удар и излетал со цистерната

пред еден месец - Сител - Македонија

При излетување на цистерна на патот во село Ѕвегор, делчевско, попладнево загина возачот М.Б., објави порталот Делчево 365.

Возач починал од срцев удар додека возел цистерна

Возач починал од срцев удар додека возел цистерна

пред еден месец - Канал 5 - Македонија

Несреќата се случила на меѓународниот пат за Бугарија во близина на месноста викана Илиева чешма. - Несреќата во Итната медицинска служба е пријавена во 16:50 часот по што од наша страна е веднаш интервенирано.

Возач починал од срцев удар додека возел цистерна

Возач починал од срцев удар додека возел цистерна

пред еден месец - Бриф - Хроника

Возач на цистерна полна со гас починал од срцев удар додека возел по што цистерната удрила во рид и се преполовила. Несреќата се случила на меѓународниот пат за Бугарија во близина на месноста викана Илиева чешма.

Страшна сообраќајка попладнево во Македонија   доживеал срцев удар и излетал со цистерната

Страшна сообраќајка попладнево во Македонија - доживеал срцев удар и излетал со цистерната

пред еден месец - Прес 24 - Хроника

При излетување на цистерна на патот во село Ѕвегор, делчевско, попладнево загина возачот М.Б., објави порталот Делчево 365 .

Возач починал од срцев удар додека возел цистерна

Возач починал од срцев удар додека возел цистерна

пред еден месец - A1on - Македонија

Возач на цистерна полна со гас починал од срцев удар додека возел по што цистерната удрила во рид и се преполовила. Несреќата се случила на меѓународниот пат за Бугарија во близина на месноста викана Илиева чешма.

Загина возач на цистерна кој добил срцев удар додека возел

Загина возач на цистерна кој добил срцев удар додека возел

пред еден месец - Судство - Хроника

Според очевидци среќа во несреќа е што сообраќајот во тој дел бил со послаб интензитет и тоа цистерната не се превртела целосно бидејки товарот кој го носела бил лесно запаллив и можеле да настанат посериозни последици.

Загина возач на цистерна која излета од патот во близина на Делчево

Загина возач на цистерна која излета од патот во близина на Делчево

пред еден месец - 24 вести - Македонија

При излетување на цистерна на патот во село Ѕвегор, делчевско, попладнево загина возачот М.Б., објави порталот Делчево 365.

Возач починал од срцев удар додека возел цистерна кон Бугарија   возилото удрило во рид и се преполовило

Возач починал од срцев удар додека возел цистерна кон Бугарија – возилото удрило во рид и се преполовило

пред еден месец - Либертас - Македонија

Возач на цистерна полна со гас починал од срцев удар додека возел по што цистерната удрила во рид и се преполовила. Несреќата се случила на меѓународниот пат за Бугарија во близина на месноста викана Илиева чешма.

Возач починал од срцев удар додека возел цистерна

Возач починал од срцев удар додека возел цистерна

пред еден месец - Канал 77 - Хроника

Возач на цистерна полна со гас починал од срцев удар додека возел по што цистерната удрила во рид и се преполовила – објави Македонската информативна агенција.

Времеплов
x