20
ТЕПАЧКА ВО ВЛАДАТА  Две жени вработени во Влада вчера се степале

ТЕПАЧКА ВО ВЛАДАТА: Две жени вработени во Влада вчера се степале!

пред еден месец - Infomax - Македонија

Две жени вработени во пералната на владината Служба за општи и заеднички работи вчера се степале откако претходно се расправале.

Тепачка во Влада

Тепачка во Влада

пред еден месец - Сител - Македонија

Две жени вработени во пералната на владината Служба за општи и заеднички работи вчера физички се пресметале на што претходела вербална расправија.

Нови детали  Жени се истепале во Владата

Нови детали: Жени се истепале во Владата

пред еден месец - Прес 24 - Хроника

Околу 11 часот во Секторот за внатрешни работи Скопје било пријавено дека во подрумските простории на Влада на Република Македонија, во пералните се степале две лица.

Две жени се степале во Влада

Две жени се степале во Влада

пред еден месец - Вечер - Скопје

Две жени физички се пресметале во пералните во Влада, соопшти МВР во дневниот билтен. „Во подрумските простории на Владата на Република Македонија, во пералните, М.

Тепачка во подрумот на македонската Влада

Тепачка во подрумот на македонската Влада

пред еден месец - Скопје24 - Без катеторија

Околу 11 часот во Секторот за внатрешни работи Скопје било пријавено дека во подрумските простории на Влада на Република Македонија, во пералните, 34-годишниот М.

Тепачка во Владата  Две лица физички се пресметале

Тепачка во Владата: Две лица физички се пресметале

пред еден месец - еМАГАЗИН - Македонија

Вработени во Владата на РМ вчера физички се пресметале на што претходела вербална расправија. Како што соопшти МВР,  во Секторот...

Физичка пресметка во подрумските простории на Владата на Република Македонија

Физичка пресметка во подрумските простории на Владата на Република Македонија

пред еден месец - Скопје Инфо - Без катеторија

Две лица вчера физички пресметале во подрумските простории на Владата на Република Македонија. -Околу 11.00 часот во Секторот...

Тепачка во владината пералница

Тепачка во владината пералница

пред еден месец - +Инфо - Македонија

Двајца вработени во владината пералница за автомобили се степале вчера, дознаваме неофицијално, а настанот го потврди и МВР во денешниот билтен.

Две жени се степале во Владата

Две жени се степале во Владата

пред еден месец - +Инфо - Македонија

Две жени вработени во Владата, вчера се степале откако претходно се искарале. Како што соопшти МВР, во Секторот за внатрешни работи Скопје било пријавено дека во подрумските простории на Влада на Република Македонија, во пералните, М.

Тепачка во Владата на РМ  две жени физички се пресметале

Тепачка во Владата на РМ, две жени физички се пресметале

пред еден месец - Канал 5 - Македонија

Како што соопшти МВР,  во Секторот за внатрешни работи Скопје било пријавено дека во подрумските простории на Влада на Република Македонија, во пералните, М.

Тепачка во подрумот на македонската Влада

Тепачка во подрумот на македонската Влада

пред еден месец - Прес 24 - Хроника

Околу 11 часот во Секторот за внатрешни работи Скопје било пријавено дека во подрумските простории на Влада на Република Македонија, во пералните, 34-годишниот М.

Тепачка во подрумот на Владата

Тепачка во подрумот на Владата

пред еден месец - Пулс 24 - Македонија

Две лица вчера физички пресметале во подрумските простории на Владата на Република Македонија. -Околу 11.00 часот во Секторот...

Тепачка во Владата на РМ  две жени физички се пресметале

Тепачка во Владата на РМ, две жени физички се пресметале

пред еден месец - Судство - Хроника

М.Д. (34) и А.Н.(40), вработени во пералната по меѓусебна вербална расправија физички се пресметале. Две жени вработени во Владата на РМ вчера физички се пресметале на што претходела вербална расправија.

Тепачка во Владата на РМ  две жени физички се пресметале

Тепачка во Владата на РМ, две жени физички се пресметале

пред еден месец - Идивиди - Македонија

Две жени вработени во Владата на РМ вчера физички се пресметале на што претходела вербална расправија. Како што соопшти МВР,...

Тепачка во Владата на РМ  две жени физички се пресметале

Тепачка во Владата на РМ, две жени физички се пресметале

пред еден месец - A1on - Македонија

Две жени вработени во Владата на РМ вчера физички се пресметале на што претходела вербална расправија. Како што соопшти МВР,...

Тепачка во Владата на РМ  две жени физички се пресметале

Тепачка во Владата на РМ, две жени физички се пресметале

пред еден месец - Бриф - Хроника

Две жени вработени во Владата на РМ вчера физички се пресметале на што претходела вербална расправија. Како што соопшти МВР,...

Двајца се степале во Владата

Двајца се степале во Владата

пред еден месец - Либертас - Македонија

Вработени во Владата на РМ вчера физички се пресметале на што претходела вербална расправија. Како што соопшти МВР,  во Секторот...

Времеплов
x