20
Санчез проговори за лошиот старт во Манчестер Јунајтед

Санчез проговори за лошиот старт во Манчестер Јунајтед

пред еден месец - Канал 5 - Фудбал

Чилеанецот сам призна дека очекувал доста подобар старт, но големите промени во неговиот живот, кои се случиле за толку кратко време, му влијаеле.

Санчез проговори за лошиот старт во Манчестер Јунајтед

Санчез проговори за лошиот старт во Манчестер Јунајтед

пред еден месец - A1on - Фудбал

Офанзивниот фудбалер на Манчестер Јунајтед, Алексис Санчез се обиде да даде објаснување за лошиот почеток на „Олд Трафорд“.

Санчез за тешкиот почеток во Јунајтед  Очекував нешто подобро

Санчез за тешкиот почеток во Јунајтед: Очекував нешто подобро…

пред еден месец - Дерби - Фудбал

Алексис Санчез во јануарскиот преоден рок направи трансфер од Арсенал во Манчестер Јунајтед и стана најплатен играч во Премиер лигата, но неговиот почеток на „Олд Трафорд“ е далеку под сите очекувања.

Алексис Санчез се кае што дошол во Манчестер јунајтед

Алексис Санчез се кае што дошол во Манчестер јунајтед?!

пред еден месец - Top Sport - Фудбал

„Алексис Санчез се кае што од Арсенал заминал во Манчестер јунјатед“, тврди британскиот „Дејли мејл“. Во досегашните десет...

Се чини дека не сака да биде тука  Алексис Санчез се изолирал од соиграчите и јаде сам

Се чини дека не сака да биде тука Алексис Санчез се изолирал од соиграчите и јаде сам!

пред еден месец - 24 фудбал - Фудбал

Лидерите на Манчестер јунајтед се загрижени за формата на Алексис Санчез на Олд Трафорд и стравуваат дека Чилеанецот ќе ја...

Британците тврдат  Се повторува случајот Ди Марија  Санчез е незадоволен во Јунајтед

Британците тврдат: Се повторува случајот Ди Марија, Санчез е незадоволен во Јунајтед

пред еден месец - Кајгана - Фудбал

Чилеанскиот напаѓач, Алексис Санчез, наводно се кае поради тоа што во јануари од Арсенал премина во редовите на Манчестер Јунајтед, тврди британскиот „Daily Mail“.

Времеплов
x