20
Пепелаво виолетова  Хит боја за коса во нијанси на лаванда

Пепелаво виолетова: Хит боја за коса во нијанси на лаванда

пред 6 дена - Црно бело - Мода

Таа го преплави Инстаграм тековната пролет. Трендсетерките ја обожаваат, па веќе има илјадници фотки од кои може да се црпи инспирација.

Фустанот со точки на Topshop е новиот фаворит

пред 6 дена - Stylist - Мода

Пролетниот фустан со миди, асиметрична должина и со точки во различна големина на британскиот моден бренд Topshop е добитната креација за овој период.

Времеплов
x