20
Џон Стамос стана татко

Џон Стамос стана татко

пред 5 дена - Репортер - Сцена

Холивудскиот актер Џон Стамос, познат по улогата на вујко Џеси од хумористичната серија „Полна куќа“, стана татко. Синот Били е првото дете на 54-годишниот актер кој го доби со 32-годишната глумица, писателка и манекенка, Кејтлин МекХју.

Познатиот холивудски убавец на 54  години првпат станал татко

Познатиот холивудски убавец на 54. години првпат станал татко!

пред 5 дена - Екран - Без катеторија

Сега и неговата куќа е полна… Холивудскиот убавец, Џон Стамос, познат и’ како згодниот вујко Џеси од хумористичната серија „Полна куќа“, го добил своето прво дете.

Времеплов
x