20
Леонардо ди Каприо во прегратка на својата девојка Камила

Леонардо ди Каприо во прегратка на својата девојка Камила

пред 5 дена - Репортер - Сцена

Холивудскиот актер Леонардо ди Каприо (43) ужива во врската со помладата аргентинска манекенка Камила Мороне, но неодамна првпат биле фотографирани заедно во јавноста.

Леонардо ди Каприо во прегратка на неговата девојка Камила

Леонардо ди Каприо во прегратка на неговата девојка Камила

пред 5 дена - Репортер - Сцена

Холивудскиот актер Леонардо Ди Каприо (43) ужива во врската со помладата аргентинска манекенка Камила Мороне, но неодамна за прв пат биле фотографирани заедно во јавноста.

Времеплов
x