20
Мараја Кери сексуално ја вознемирувала својата менаџерка

Мараја Кери сексуално ја вознемирувала својата менаџерка

пред 5 дена - Репортер - Сцена

Поранешната менаџерка на Мараја Кери, Стела Булочников Стоплер, ја тужи пејачката за сексуално вознемирување. Како што наведува...

Менаџерката ја тужи пејачката за сексуално вознемирување

Менаџерката ја тужи пејачката за сексуално вознемирување

пред 5 дена - Канал 5 - Сцена

Таа изјавила дека Мараја “постојано шетала гола пред неа“. Освен тоа, 48 годишната пејачка наводно “извршувала сексуални работи во присуство на Стела“, пишува „TMZ”.

Времеплов
x