20
Шерифовиќ разочарана оти не може да забремени

Шерифовиќ разочарана оти не може да забремени

пред 5 дена - Репортер - Сцена

Српската пејачка Марија Шерифовиќ неколкупати јавно кажа дека сака да стане мајка. Српските медиуми пишуваат дека таа до сега трипати била на вештачко оплодување во Белград и во Лос Анџелес.

Ова е една од најголемите тајни на Марија Шерифовиќ

Ова е една од најголемите тајни на Марија Шерифовиќ

пред 5 дена - Скопје24 - Без катеторија

Животната желба на пејачката Марија Шерифовиќ е да стане мајка. Таа поради тоа три пати до сега била на вештачко оплодување во Белград и во Лос Анџелес.

Времеплов
x