20
Марјана Станојковска ја отвори сезоната за капење во Охрид

Марјана Станојковска ја отвори сезоната за капење во Охрид

пред 5 дена - Скопје24 - Без катеторија

Maкедонската манекенка и лото водителка Марјана Станојковска ja отвори сезоната за плажа и капење во Охридското Езеро. Топлиот...

Марјана го најави летото

Марјана го најави летото

пред 6 дена - Репортер - Сцена

Лото-водителката Марјана Станојковска се пофали на социјалните мрежи дека нема зима за неа. Овој пат, во костим за капење, веројатно од снимање на некоја реклама, таа сподели кратко видео и фотографии од снимањето покрај песочна плажа.

Времеплов
x