20
Каролина Гочева на предроденденска журка со пријателките   Фото

Каролина Гочева на предроденденска журка со пријателките – Фото

пред 5 дена - Скопје24 - Без катеторија

Поп-пејачката Каролина Гочева го прослави 38. роденден. Во женско друштво, со Тамара Тодевска, со својата долгогодишна соработничка и стилистка Цаци Паковска и со Олга Костовска, таа вчеравечер се забавуваше во еден од скопските клубови.

Каролина славеше роденден

Каролина славеше роденден

пред една недела - Репортер - Сцена

Поп-пејачката Каролина Гочева го прослави 38. роденден. Во женско друштво, со Тамара Тодевска, со својата долгогодишна соработничка и стилистка Цаци Паковска и со Олга Костовска, таа вчеравечер се забавуваше во еден од скопските клубови.

Времеплов
x