20
Пред да ја претепа Беквалац Лука бил виден со две девојки во клуб

Пред да ја претепа Беквалац, Лука бил виден со две девојки во клуб

пред 5 дена - Репортер - Сцена

Лука Лазукиќ непосредно пред да ја претепа сопругата Наташа Беквалац, ноќта меѓу петокот и саботата, бил забележан во еден клуб во Белград со другар и две девојки.

Гоца Тржан ја поддржа Наташа Распали по Лазукиќ и го спореди со својот поранешен сопруг кој сега е ѕвезда во реално шоу

Гоца Тржан ја поддржа Наташа: Распали по Лазукиќ и го спореди со својот поранешен сопруг кој сега е ѕвезда во реално шоу

пред 5 дена - Сител - Сцена

Јавноста ја шокираше веста дека Наташа Беквалац е претепана од сопругот Лука Лазукиќ и тоа само месец дена по породувањето.

Нови детали Пред да ја претепа Наташа Лука излегол од клуб каде се забавувал со две девојки

Нови детали: Пред да ја претепа Наташа, Лука излегол од клуб каде се забавувал со две девојки

пред 5 дена - Скопје24 - Без катеторија

Лука Лазукиќ ноќта меѓу петокот и саботата пред да ја претепа сопругата Наташа Беквалац е виден во еден белградски клуб со две девојки.

Нови детали за страшната ноќ Пред да ја претепа Наташа Лука излегол од клуб каде се забавувал со две девојки

Нови детали за страшната ноќ: Пред да ја претепа Наташа, Лука излегол од клуб каде се забавувал со две девојки

пред 5 дена - Сител - Сцена

Лука Лазукиќ во ноќта меѓу петокот и саботата пред да ја претепа сопругата Наташа Беквалац е виден во еден белградски клуб со две девојки.

Пред да ја претепа Беквалац Лука виден со две девојки во клуб

Пред да ја претепа Беквалац, Лука виден со две девојки во клуб

пред 5 дена - Репортер - Сцена

Лука Лазукиќ непосредно пред да ја претепа сопругата Наташа Беквалац, во ноќта меѓу петокот и саботата, бил забележан во еден клуб во Белград со другар и две девојки.

Наташа Беквалац во проблеми со лихвари

Наташа Беквалац во проблеми со лихвари

пред 5 дена - Музика 24 - Сцена

Како што дознава српски Ало, првата сериозна караница меѓу поп ѕвездата Наташа Беквалац и нејзиниот сопруг Лука Лазукиќ се случила кога се дознало дека тој долгува сериозна сума пари.

Претепаната Наташа Беквалац излезе од дома

Претепаната Наташа Беквалац излезе од дома

пред 6 дена - Канал 5 - Сцена

Наташа заедно со нејзината сестра и адвокатот била на нотар во Нов Белград  , потпишала документи и набргу се вратила дома.

 ВИДЕО ФОТО Наташа Беквалац дивјачки претепана од сопругот Ја удирал по раната од царскиот рез и ја влечел по станот

(ВИДЕО+ФОТО) Наташа Беквалац дивјачки претепана од сопругот: Ја удирал по раната од царскиот рез и ја влечел по станот

пред 6 дена - Екран - Без катеторија

Во време кога светот се бори против злоставување на жените, Србија ја потресува еден случај на семејно насилство. Познатата...

Лихвари ја бркаат Наташа Беквалац

Лихвари ја бркаат Наташа Беквалац

пред 6 дена - Репортер - Сцена

Лука Лазукиќ ја претепал Наташа Беквалац, а до конфликтот дојде до кавга во станот. Првата сериозна кавга меѓу поп ѕвездата Наташа Беквалац и нејзиниот сопруг Лук Лазукиќ настана кога се дознало дека тој наводно должи сериозни пари.

Лихвари ја бркаат Наташа Беквалац

Лихвари ја бркаат Наташа Беквалац

пред 6 дена - Вечер - Забава

Како што дознава Ало, првата сериозна караница меѓу поп ѕвездата Наташа Беквалац и нејзиниот сопруг Лука Лазукиќ се случила кога се дознало дека тој долгува сриозна сума пари.

Лихвари ја бркаат Наташа Беквалац

Лихвари ја бркаат Наташа Беквалац

пред 6 дена - Весник - Забава

Како што дознава Ало, првата сериозна караница меѓу поп ѕвездата Наташа Беквалац и нејзиниот сопруг Лука Лазукиќ се случила кога се дознало дека тој долгува сриозна сума пари.

Нов кошмар и приреди сопругот на Наташа  лихвари ја бркаат пејачката

Нов кошмар и приреди сопругот на Наташа - лихвари ја бркаат пејачката

пред 6 дена - Сител - Сцена

Како што дознава Ало, првата сериозна караница меѓу поп ѕвездата Наташа Беквалац и нејзиниот сопруг Лука Лазукиќ се случила кога се дознало дека тој долгува сриозна сума пари.

Насилниот сопруг на Беквалац по кратка постапка иселен од станот

Насилниот сопруг на Беквалац по кратка постапка иселен од станот

пред 6 дена - Идивиди - Сцена

Семејната драма што викендов се случи во домот на Наташа Беквалац и нејзиниот сопруг Лука Лазукиќ, предизвика лавина од реакции низ цела Србија.

Се огласи сопругот на Беквалац Ја потурнав за да не ме удри а таа падна и се повреди

Се огласи сопругот на Беквалац: Ја потурнав за да не ме удри, а таа падна и се повреди

пред 6 дена - MK News - Сцена

Сорпугот на Наташа Беквалац, некогашниот спортист и ИТ ескперт Лука Лазукиќ, пуштен е да се брани од слобода бидејќи обвинителстово не му одредило мерка за притвор.

Гоца Тржан ја поддржа Беквалац по повод физичкиот напад

Гоца Тржан ја поддржа Беквалац по повод физичкиот напад

пред 6 дена - Репортер - Сцена

Пејачката Гоца Тржан никогаш не криела дека во една нејзина љубовна врска претрпела физичко насилство, а повеќе пати апелирала дека треба да се застане на патот на насилството врз жените.

Нема мир Беквалац ја бркаат и поради долговите на Лука

Нема мир: Беквалац ја бркаат и поради долговите на Лука!

пред 6 дена - Скопје24 - Без катеторија

Како што дознава Ало, првата сериозна караница меѓу поп ѕвездата Наташа Беквалац и нејзиниот сопруг Лука Лазукиќ се случила кога се дознало дека тој долгува сриозна сума пари.

 Не го видов да излегува  соседот на Беквалац прозборе за кавгата која го потресе регионот

„Не го видов да излегува“ – соседот на Беквалац прозборе за кавгата која го потресе регионот

пред 6 дена - Денешен - Забава

Деновиве главна вест во медиумите е физичкото малтретирање врз Наташа Беквалац од страна на нејзиниот сопруг Лука Лазукиќ.

Се огласи сопругот на Беквалац Ја потурнав за да не ме удри а таа падна и се повреди

Се огласи сопругот на Беквалац: Ја потурнав за да не ме удри, а таа падна и се повреди

пред 6 дена - Прес 24 - Живот

Сорпугот на Наташа Беквалац, некогашниот спортист и ИТ ескперт Лука Лазукиќ, пуштен е да се брани од слобода бидејќи обвинителстово не му одредило мерка за притвор.

Новинарите не се тргаат од пред вратата на сопругот на Беквалац  излегол таткото на Лука а останал во станот

Новинарите не се тргаат од пред вратата на сопругот на Беквалац - излегол таткото на Лука, а останал во станот

пред 7 дена - Сител - Сцена

Сорпугот на Наташа беквалац, некогашниот спортист и ИТ ескперт Лука Лазукиќ, пуштен е да се брани од слобода бидејќи обвинителстово не му одредило мерка за притвор.

Нови детали за инцидентот во семејството  уапсен сопругот на Наташа Беквалац

Нови детали за инцидентот во семејството – уапсен сопругот на Наташа Беквалац

пред 7 дена - MK News - Сцена

Некогашниот спортист и ИТ експерт, Лука Лазукиќ е уапсен вчера попладнето во Белград, после вчерашниот напад врз сопругата Наташа Беквалац, во нејзиниот стан на Дедиње, пишува Курир.

Нови детали за инцидентот во семејството  уапсен сопругот на Наташа Беквалац

Нови детали за инцидентот во семејството - уапсен сопругот на Наташа Беквалац

пред една недела - Прес 24 - Живот

Некогашниот спортист и ИТ експерт, Лука Лазукиќ е уапсен вчера попладнето во Белград, после вчерашниот напад врз сопругата Наташа Беквалац, во нејзиниот стан на Дедиње, пишува Курир.

Судот му забрани на Лука да ѝ приоѓа на Наташа

Судот му забрани на Лука да ѝ приоѓа на Наташа

пред една недела - Репортер - Сцена

Мажот на Наташа Беквалац, Лука Лазукиќ, е пуштен да се брани од слобода, но добил забрана да ѝ приоѓа на сопругата. Според...

Времеплов
x