20
Сестрата на Лука Лазукиќ Лука не ми е семејство и не може да се крие во мојот стан

Сестрата на Лука Лазукиќ: Лука не ми е семејство и не може да се крие во мојот стан!

пред 5 дена - +Инфо - Сцена

Сестрата на Лука Лазукиќ, Ана Калиниќ, уште еднаш го изнесе на Фејсбук својот став за ситуацијата за која се зборува во целиот регион.

Се огласи таткото на Беквалац откако ја претепа сопругот

Се огласи таткото на Беквалац,откако ја претепа сопругот

пред 6 дена - Репортер - Сцена

Српската пејачка Наташа Беквалац се опоравува во кругот на семејството во станот на Дедиње откако ноќта меѓу петокот и саботата брутално ја претепа нејзиниот сопруг Лука Лазукиќ.

Овие фотографии од Наташа и Лука ја предвидуваат стравичната судбина на пејачката

Овие фотографии од Наташа и Лука ја предвидуваат стравичната судбина на пејачката

пред 6 дена - Прес 24 - Без катеторија

Србија и Балканот не престанува да зборува за драмата низ која минува пејачката Наташа Беквалац. Имено, пејачката беше претепана...

КРИСТИНА БЕКВАЛАЦ СЕ ОГЛАСИ ЗА ПРЕТЕПУВАЊЕТО И МУ ПОРАЧА НА ЗЕТОТ Љубовта треба да те лекува а не да те повредува

КРИСТИНА БЕКВАЛАЦ СЕ ОГЛАСИ ЗА ПРЕТЕПУВАЊЕТО И МУ ПОРАЧА НА ЗЕТОТ:Љубовта треба да те лекува, а не да те повредува

пред 6 дена - Infomax - Без катеторија

Наташа Беквалац ја претепа сопругот Лука Лазукиќ, кој заработи забрана да и’ се доближува на пејачката. Се огласи и нејзината...

Кристина Беквалац првпат се огласи откако Лазукиќ ја претепа нејзината сестра Наташа

Кристина Беквалац првпат се огласи откако Лазукиќ ја претепа нејзината сестра Наташа

пред 7 дена - Сител - Сцена

Наташа Беквалац ја претепа сопругот Лука Лазукиќ, кој заработи забрана да и’ се доближува на пејачката. Се огласи и нејзината...

Кристина Беквалац најголема поддршка на Наташа

Кристина Беквалац најголема поддршка на Наташа

пред 7 дена - Репортер - Сцена

Откако вчера Наташа Беквалац ја претепа сопругот Лука Лазукиќ, нејзината сестра Кристина ѝ е најголема поддршка, како и многу пати претходно.

Исповед на таткото на Наташа Не можеме да бидеме добро после ваква трагедија нејзиното тело е цело модро

Исповед на таткото на Наташа: Не можеме да бидеме добро после ваква трагедија, нејзиното тело е цело модро

пред 7 дена - Сител - Сцена

Наташа Беквалац се опоравува во кругот на семејството во станот на Дедиње откако што ноќта меѓу петокот и саботата брутално ја претепа нејзиниот сопруг Лука Лазукиќ.

Први фотографии од претепаната Наташа Беквалац

Први фотографии од претепаната Наташа Беквалац

пред 7 дена - MK News - Сцена

Српските медиуми на големо веќе цел ден објавуваат вести поврзани со претепаната пејачка која заврши во болница. Имено српски „Блиц“ објави ексклузивни фотографии од Наташа Беквалац која излезе од болница.

 Тоа не може да се случи два пати  пејачката проговори за семејното насилство

„Тоа не може да се случи два пати“ - пејачката проговори за семејното насилство

пред 7 дена - Прес 24 - Живот

Српската јавност ја потресе веста дека поп-ѕвездата Наташа Беквалац била претепана од сопругот Лука Лазукиќ. За насилството проговорила и самата жртва.

Наташа Беквалац се разведува

Наташа Беквалац се разведува

пред една недела - Репортер - Сцена

По неполни осум месеци брак, пејачката Наташа Беквалац утре ќе поднесе барање за развод, пишуваат српските медиуми. Пејачката...

Држи се Наташа Kолешките со поддршка до пејачката откако беше претепана од сопругот

Држи се Наташа: Kолешките со поддршка до пејачката откако беше претепана од сопругот

пред една недела - Сител - Сцена

По веста дека пејачката Наташа Беквалац била физички нападната од својот сопруг Лука Лазукиќ се огласија и нејзините колешки од естрадата со поддршка до пејачката.

Сопругот ја претепа Наташа Беквалац еден месец од породувањето

Сопругот ја претепа Наташа Беквалац еден месец од породувањето

пред една недела - +Инфо - Сцена

Пејачката Наташа Беквалац, како што јавуваат српските медиуми, поднела кривична пријава против сопругот Лука Лазукиќ кој синоќа брутално ја претепал.

ПРЕТЕПАНА НАТАША БЕКВАЛАЦ Први фотографии од пејачката која денес беше претепана од нејзиниот сопруг

ПРЕТЕПАНА НАТАША БЕКВАЛАЦ: Први фотографии од пејачката која денес беше претепана од нејзиниот сопруг

пред една недела - Infomax - Живот

Српските медиуми на големо веќе цел ден објавуваат вести поврзани со претепаната пејачка која заврши во болница. Имено српски „Блиц“ објави ексклузивни фотографии од Наташа Беквалац која излезе од болница.

Најнови детали Пред еден месец му роди ќерка а денес пијан ја претепа пејачката и избега од станот

Најнови детали: Пред еден месец му роди ќерка, а денес пијан ја претепа пејачката и избега од станот

пред една недела - Прес 24 - Живот

По физичкиот судир кој се случил во нивниот стан на Дедиње, Наташа Беквалац се упатила во ургентниот центар во Белград со модрици на лицето и на докторите им пренела дека нејзиниот сопруг ја претепал.

Откриена причината за семејната драма помеѓу Наташа и Лука

Откриена причината за семејната драма помеѓу Наташа и Лука

пред една недела - Прес 24 - Живот

Наташа Беквалац е претепана од сопругот Лука Лазуковиќ , како што дознава српски Блиц таа е во Ургентниот центар. Српски...

Беквалац расплакана и вознемирена во придружба со двајца полицајци седела на клупа пред Ургентно

Беквалац расплакана и вознемирена во придружба со двајца полицајци седела на клупа пред Ургентно

пред една недела - Прес 24 - Живот

Наташа Беквалац е претепана од сопругот Лука Лазуковиќ , како што дознава српски Блиц таа е во Ургентниот центар. Наташа...

Беквалац на Ургентно Такото на Наташа нема сили да зборува но затоа свекорот имаше што да каже

Беквалац на Ургентно: Такото на Наташа нема сили да зборува, но затоа свекорот имаше што да каже

пред една недела - Прес 24 - Живот

Наташа Беквалац е претепана од сопругот Лука Лазуковиќ , како што дознава српски Блиц таа е во Ургентниот центар. Екипата...

Наташа Беквалац брутално претепана заврши на Ургентно

Наташа Беквалац брутално претепана заврши на Ургентно

пред една недела - Прес 24 - Живот

Пејачката Наташа Беквалац е претепана од сопругот Лука Лазукиќ, јавува српски „Блиц“. Извор на порталот велат дека познатата српска пејачка се наоѓа во Ургентниот центар во Белград.

Времеплов
x