20
Филм  Дедпул 2  Deadpool 2

Филм: Дедпул 2 (Deadpool 2)

пред 3 дена - Кафе пауза - Сцена

Вејд Вилсон создава нов тим суперхерои, познат како Икс-форс за да заштити мало момче од патник низ времето Режија: Дејвид Лич Улоги: Рајан Рејнолдс, Џош Бролин, Зази Битс, Т.

Ништо од разводот  Рајан Рејнолдс открил како успеал да го спаси бракот

Ништо од разводот: Рајан Рејнолдс открил како успеал да го спаси бракот!

пред 4 дена - Екран - Без катеторија

Ѕвездата на филмот „Дедпул 2“, Рајан Рејнолдс (41) веќе пет години е во брак со Блејк Лавли Иако медиумите неколку пати шпекулирале за нивната брачна криза, славниот пар со појавувањето и блискиот однос секогаш ги демантирал приказните.

Времеплов
x