20
Криси Тајген и Џон Леџенд го добија второто дете

Криси Тајген и Џон Леџенд го добија второто дете

пред 4 дена - +Инфо - Сцена

Криси Тајген и Џон Леџенд станаа родители по вторпат – мајката на свет донесе машко дете. Триесет и двегодишниот супермодел со зборовите „Некој пристигна!“ на социјалните мрежи објави дека се породила.

Џон Леџенд стана татко

Џон Леџенд стана татко

пред 4 дена - Репортер - Сцена

Моделот Криси Тиген и пејачот Џон Леџенд станаа родители по вторпат. 32-годишната Криси на „Твитер“ напиша дека родила син.

Познатата суперманекенка и нејзиниот сопруг блескаат од среќа

Познатата суперманекенка и нејзиниот сопруг блескаат од среќа

пред 4 дена - Интересно - Сцена

Криси Тајген го донесе малото момче на овој свет и ја сподели среќната новост на Twitter. „Некој пристигнааа“, напишала 32-годишната манекенка, која веќе ја има две-годишната Луна со пејачот Џон Леџенд.

Криси Тиген и Џон Леџенд станаа родители по втор пат

Криси Тиген и Џон Леџенд станаа родители по втор пат!

пред 4 дена - Fashionel - Мода

Познатата двојка Криси Тиген и Џон Леџенд станаа родители по втор пат. Моделот вчера се пофали на својот Твитер профил дека се побогати за уште еден член во семејството.

Криси Тајген го роди второто дете

Криси Тајген го роди второто дете

пред 4 дена - Црно бело - Сцена

Криси Тајген и Џон Леџенд го добија своето второ дете, момче, пред само неколку часа. 32-годишната Криси ги сподели вестите...

Времеплов
x