20
Солзите сами ќе ви течат еве на кој начин принцезата Дајана ќе биде дел од венчавката на нејзиниот син и Меган Маркл

Солзите сами ќе ви течат- еве на кој начин принцезата Дајана ќе биде дел од венчавката на нејзиниот син и Меган Маркл

пред 4 дена - Скопје24 - Забава

Кога принцот Хари и Меган ја донесоа одлуката дека ќе се венчаат во капелата „Свет Ѓорѓија“ во Виндзор, јавноста веднаш претпостави дека кралското семејство и тоа како ќе го почувствува отсуството на принцезата Дајана.

Солзи сами течат И принцезата Дајана ќе биде дел од венчавката на нејзиниот син и Меган Маркл

Солзи сами течат: И принцезата Дајана ќе биде дел од венчавката на нејзиниот син и Меган Маркл

пред 4 дена - Прес 24 - Живот

Кога принцот Хари и Меган ја донесоа одлуката дека ќе се венчаат во капелата „Свет Ѓорѓија“ во Виндзор, јавноста веднаш претпостави дека кралското семејство и тоа како ќе го почувствува отсуството на принцезата Дајана.

Принцот Хари не заборава на својата мајка лејди Дијана И тоа како ќе биде присутна на неговиот најважен ден

Принцот Хари не заборава на својата мајка, лејди Дијана: И тоа како ќе биде „присутна“ на неговиот најважен ден!

пред 4 дена - Екран - Без катеторија

Смртта на мајка му, лејди Дијана, оставила неизбришлива трага на животот на принцот Хари, кој во сабота ќе се ожени со американската,бивша, актерка, Меган Маркле.

Солзите сами ќе ви течат еве на кој начин принцезата Дајана ќе биде дел од венчавката на нејзиниот син

Солзите сами ќе ви течат- еве на кој начин принцезата Дајана ќе биде дел од венчавката на нејзиниот син

пред 4 дена - Вечер - Живот

Кога принцот Хари и Меган ја донесоа одлуката дека ќе се венчаат во капелата „Свет Ѓорѓија" во Виндзор, јавноста веднаш претпостави дека кралското семејство и тоа како ќе го почувствува отсуството на принцезата Дајана.

Солзите сами ќе ви течат еве на кој начин принцезата Дајана ќе биде дел од венчавката на нејзиниот син

Солзите сами ќе ви течат- еве на кој начин принцезата Дајана ќе биде дел од венчавката на нејзиниот син

пред 4 дена - Весник - Живот

Кога принцот Хари и Меган ја донесоа одлуката дека ќе се венчаат во капелата „Свет Ѓорѓија" во Виндзор, јавноста веднаш претпостави дека кралското семејство и тоа како ќе го почувствува отсуството на принцезата Дајана.

Солзи сами течат И принцезата Дајана ќе биде дел од венчавката на нејзиниот син и Меган Маркл

Солзи сами течат: И принцезата Дајана ќе биде дел од венчавката на нејзиниот син и Меган Маркл

пред 4 дена - Прес 24 - Живот

Кога принцот Хари и Меган ја донесоа одлуката дека ќе се венчаат во капелата „Свет Ѓорѓија“ во Виндзор, јавноста веднаш претпостави дека кралското семејство и тоа како ќе го почувствува отсуството на принцезата Дајана.

Децата на принцот Вилијам ќе бидат деверчиња на венчавката на Хари

Децата на принцот Вилијам ќе бидат деверчиња на венчавката на Хари

пред 4 дена - Сител - Живот

- Децата на принцот Вилијам - Џорџ и Шарлот ќе бидат деверчиња на свадбата на неговиот помлад брат, принцот Хари и глумицата Меган Маркл.

Џорџ и Шарлот деверчиња на венчавката на Хари

Џорџ и Шарлот деверчиња на венчавката на Хари

пред 4 дена - Репортер - Сцена

Децата на принцот Вилијам и на војвотката Кејт, принцот Џорџ и принцезата Шарлот, ќе бидат деверчиња на свадбата на неговиот помлад брат, принцот Хари и актерката Меган Маркл.

Елтон Џон потврди дека ќе пее на кралската венчавка

Елтон Џон потврди дека ќе пее на кралската венчавка

пред 4 дена - Бриф - Забава

Британскиот пејач Елтон Џон (71) потврди дека ќе пее на венчавката на принцот Хари и глумицата Меган Маркл в сабота. Пејачот последен пат беше најмен од кралското семејство за погребот на принцезата Дијана пред 21 година.

Децата на принцот Вилијам ќе бидат деверчиња на венчавката на Хари

Децата на принцот Вилијам ќе бидат деверчиња на венчавката на Хари

пред 4 дена - Популарно - Живот

Децата на принцот Вилијам – Џорџ и Шарлот ќе бидат деверчиња на свадбата на неговиот помлад брат, принцот Хари и глумицата Меган Маркл.

Ова не се случува без причина Кој сака да ја саботира Меган Маркле

Ова не се случува без причина: Кој сака да ја саботира Меган Маркле?

пред 4 дена - Екран - Без катеторија

Се чини дека фактот дека е дете на разведени родители, со друга боја на кожата, одгледувана во друга вера, глумица по професија, но и три години постара од принцот Хари, е и повеќе од доволно јавноста да ја земе Меган Маркле на заб.

Времеплов
x