20
1 2 3 4 5 6 7 

Ѕирнете во домот на Огнен Амиџиќ и нашата Даниела

пред 11 месеци - Без катеторија

Популарниот водител Огњен Амиџиќ, откако се венча со манекенката Данијела Димитровски, живее во стан во белградската населба Дорчол, кој е уреден во минималистички стил.

Завршила факултет, а не знае да ….

пред 11 месеци - Без катеторија

Изгледа кај нас стана полесно да завршиш факултет, отколку да си го пресметаш просекот!

ВИДЕО(18+): Секс на шанк во ресторан!

пред 11 месеци - Забава

Возбудената двојка очигледно не можела да се воздржи, па така двајцата млади одлучиле да имаат секс на мошне необично место.

Ова е новата прва дама на Србија

пред 11 месеци - Без катеторија

Александар Вучиќ е новиот претседател на Србија, а неговата сопруга, Тамара Вучиќ со тоа се стекна со титулата прва дама на Србија.

Секс во автомобил при возење завршил кобно!

пред 11 месеци - Без катеторија

Матеј Нотбаерт (33) се возел во автомобилот со својата сопруга Аманда(31). Во еден момент почнале да се галат, а потоа се случила трагедијата.

Дневен хороскоп

пред 11 месеци - Без катеторија

Овен (21.03 – 20.04) Тврдоглави сте и не се откажувате од она што сте го замислиле. Немојте да водите полемики околу парите.

Дожд денеска, па се до…

пред 11 месеци - Без катеторија

Денеска е вторник, 4 април 2017 година, 94-иот ден во годината. До крајот на годината остануваат уште 271 ден. Сонцето во Скопје изгреа во 6 часот и 14 минути, а ќе зајде во 19 часот и 1 минута.

Кои се двете најсреќни доби во животот на луѓето?

пред 11 месеци - Без катеторија

Луѓето често велат дека младоста била најубавото време од нивниот живот, но со годините доаѓа големо искуство, што се манифестира преку мудрост, вештини, па дури и радост.

Грозоморен чин: Обесени кучиња во Ново Лисиче

пред 11 месеци - Без катеторија

-Тие својот последен здив го испуштија зад Фудбалски сојуз на Македонија, со сајли околу вратот кои при секое движење и...

(ФОТО/ВИДЕО) Српската Синди Крафорд се раслече гола за Maxim

пред 11 месеци - Без катеторија

Outtakes with April cover model @bokicaboba. See more at Maxim.com [link in bio] | #maximgirl #thismaximlife A post shared by MAXIM (@maximmag) on Apr 1, 2017 at 3:23pm PDT Go behind the scenes with our April cover model @bokicaboba .

КАКВА ПРОМЕНА! – Милјана ослабна 20 килограми, а кога ќе ја видите во бикини истиот момент ќе заборавите на Александра Суботиќ

пред 11 месеци - Без катеторија

Дека Милјана изгледа сјајно, призна и старо-новата учесничка на „Парови“, Младен Вулетиќ, кој повторно влезе во ова ријалити шоу.

Ја дрогирале за да не биде свесна за она што се случува: Шокантни детали од медениот месец на принцезата Дијана!

пред 11 месеци - Без катеторија

Дијана Спенсер имала само 19 години, кога го запознала и се вљубила во англискиот принц Чарлс. Двојката се венчала во 1981 година а медениот месец го поминала крстарејќи со кралската јахта Royal Yacht Britannia “Таа одбила да го земе.

Ванковска: Изјавата на Фуере е чиста лага, тој вршеше притисок ВМРО-ДПМНЕ да коалицира со ДУИ во 2006 година

пред 11 месеци - Без катеторија

Изјавата на Ерван Фуере дека не постои принципот „победник со победник“, е чиста лага, вели Билјана Ванковска, која вели...

Жешки газиња од Инстаграм

пред 11 месеци - Без катеторија

Глумеше очајна, досадна, несреќна султанка, но кога Хатиџе ќе се соблече и ќе го покаже телото – ќе ве воодушеви!

пред 11 месеци - Без катеторија

Сепак, како што обично се случува во приватниот живот актерката Селма Ергеч е сосема поинаква! Таа е опуштена жена која живее...

1 2 3 4 5 6 7