20
1 2 3 4 5 6 7 
Северина не смее да го види својот син

Северина не смее да го види својот син

пред 9 месеци - Сцена

Пред еден месец се одржа судско рочиште од кое Милан Поповиќ излезе насмеан, додека пак Северина не се појави во загрепскиот Основен граѓански суд, бидејќи е на турнеја во Америка.

Северина не смее да го види својот син

Северина не смее да го види својот син

пред 9 месеци - Сцена

Пред еден месец се одржа судско рочиште од кое Милан Поповиќ излезе насмеан, додека пак Северина не се појави во загрепскиот Основен граѓански суд, бидејќи е на турнеја во Америка.

Северина не смее да го види својот син

Северина не смее да го види својот син

пред 9 месеци - Сцена

Пред еден месец се одржа судско рочиште од кое Милан Поповиќ излезе насмеан, додека пак Северина не се појави во загрепскиот Основен граѓански суд, бидејќи е на турнеја во Америка.

Летни музички фестивали во Европа

Летни музички фестивали во Европа

пред 9 месеци - Забава

Илјадници луѓе во текот на летото патуваат низ Европа, следејќи ги звуците на музиката. Без оглед дали е тоа хеви метал,...

Kaков роденден и приредија на Адриана Лима

Kaков роденден и приредија на Адриана Лима ?

пред 9 месеци - Мода

Адријана Лима доби прекрасно роденденско изненадување од своите ќерки. 36-годишниот ангел на Victoria's Secret сподели видеа од прославата со најблиските.

Погледнете кои славни личности се најмногу платени

Погледнете кои славни личности се најмногу платени

пред 9 месеци - Сцена

Тејлор Свифт минатата година ја предводеше армијата со најплатени славни личности според Forbes. Оваа година таа чест му припадна на Шон Комбс, познат под сценското име Пи Диди.

Instagram vs Реалност

Instagram vs. Реалност

пред 9 месеци - Забава

Совршените фотографии од згодни девојки на Instagram се причина за намалена самодоверба, бидејќи наметнуваат нереални стандарди за убавина.

Видео  Ново видео запис на Тајзи

Видео | Ново видео запис на Тајзи

пред 9 месеци - Сцена

"Омилена“ на Тајзи деновиве ја имаше својата интернет премиера на каналот на продукцијата Балкатон. Спотот е дело на режисерот Илија Жоговски, а во него учествуваат над 50 статисти и е сниман на повеќе локации во Македонија и Грција.

Skopje Calling  Тивери корпорејшн и ексклузивен настап на Мартин Гарикс

Skopje Calling | „Тивери корпорејшн“ и ексклузивен настап на Мартин Гарикс

пред 9 месеци - Сцена

На 20 јуни на стадионот на АРМ, еден од највозбудливите и најквалитетни бендови од светската концертна индустрија, „Тивери корпорејшн“ ќе го отвори фестивалот Скопје Колинг 2017, кој веќе стана бренд во земјава.

Излезе распоредот за идната сезона во Премиерлигата

Излезе распоредот за идната сезона во Премиерлигата!

пред 9 месеци - Спорт

Познат е новиот распоредот за идната сезона во Премиерлигата која започнува на 12. август, првиот дерби натпревар е во второто коло.

Премиера Александра Пријовиќ  Клизав под

Премиера: Александра Пријовиќ – “Клизав под“

пред 9 месеци - Сцена

Изминативе 7 дена ги промовираше 3 нови песни, а воедно и 3 нови спота, Александра Пријовиќ денес продолжи со исто темпо така што нејзината публика ќе види уште две нови песни.

Ова се најплатените ѕвезди во 2017 година

Ова се најплатените ѕвезди во 2017 година

пред 9 месеци - Сцена

Списанието Forbes ја објави листата на најплатените познати личности за 2017 година. Минатата година тоа беше Тејлор Свифт...

Направете ја косата подолга за минута

Направете ја косата подолга, за минута

пред 9 месеци - Мода

Преубава долга коса е сон за многу девојки. Иако е неопходно од време на време да ја скратите и освежите  косата, некогаш се чини дека таа толку споро расте.

Сека Алексиќ удри по колешките

Сека Алексиќ удри по "колешките"

пред 9 месеци - Сцена

Сека Алексиќ, пред два месеци, во врска со пртседателските избори изјави дека не гласала бидејќи не знаела каде се одржуваат...

Премиера на Александра Пријовиќ за Сепаре

Премиера на Александра Пријовиќ за “Сепаре“

пред 9 месеци - Сцена

Откако изминативе 7 дена ги промовираше 3 нови песни, а воедно и 3 нови спота, Александра Пријовиќ денес наставува со исто темпо така што нејзината публика ќе има прилика да чуе две нови песни.

1 2 3 4 5 6 7