притисни ентер »

Извори

Хит Портал

Карантинот и “удри во глава”: Карлеуша со гола фотографија ги поздрави фановите (фото)

Карантинот и “удри во глава”: Карлеуша со гола фотографија ги поздрави фановите (фото)

Без оглед на состојбата во светот, оваа дама не мирува. Според фотографиите кои ги објавува на социјаните мрежи, се чини дека Јелена Карлеуша е постојано пред плакарот. Промовира модни комбинации, се подготвува за летото во бикини изданија, а последно со што ги почести фановите е топлес фотографија. View this post on Instagram Junk in the trunk A post

Се ближи породувањето, Вељко и прати слика на Цеца додека се во изолација (ФОТО)

Се ближи породувањето, Вељко и прати слика на Цеца додека се во изолација (ФОТО)

Додека фолк пејачката Цеца е во целосна изолација сама во својата вила во Белград, заради безбедност нејзините деца се на други дестинации. Анастасија е со својот дечко во стан, а младиот брачен пар Богдана и Вељко се во Титал кај родителите на Богдана кои се грижат ништо да не и фали на бремената ќерка. Дека се е во ред ја информираа Цеца но и сите

Цеца изолирана и сама, не дозволува никој да и се придружи

Цеца изолирана и сама, не дозволува никој да и се придружи

Фолк пејачката Светлана Ражнатовиќ Цеца во моментов е во еден дел од својата вила и тотално сама изолирана и во карантин. Бидејки последниот период многу патуваше и настапуваше заради здравјето на другите и претпазливост таа решила да се изолира потполно сама. Извор близок до пејачката рекол дека дури ни нејзината сестра Лидија не била со неа. Таа

Изолацијата и удрила во глава, Северина чисти и вежба во кујна(ВИДЕО)

Изолацијата и удрила во глава, Северина чисти и вежба во кујна(ВИДЕО)

Ако мислевте дека од Северина сте виделе до сега се сте се излажале. Пејачката на Инстаграм сподели видео со своите фанови од домашна атмосфера и од својата кујна каде што ем чисти ем вежба како вистинска домакинка. За овој перформанс доби куп коментари и лајкови а како тоа изгледа видете сами. View this post on Instagram Kako održavam formu u četiri

Прекината корона оргија во Тајланд од туристи од Англија (фото)

Прекината корона оргија во Тајланд од туристи од Англија (фото)

Во средата вечер на островот Пукет со упад на локалната полиција била спречена забава со многу дрога, алкохол и локални проституки од страна на туристи од Англија. И додека цел свет е во борба со корона вирусот и секаде важи полициски час па и на Тајланд тројцата британски туристи Џорџ Хокинс, Сол Џоунс и Александар МекДонахју решиле да си приредат

Милион евра во недвижнини и одговорен татко, еве колку плаќа Раста секој месец алиментација

Милион евра во недвижнини и одговорен татко, еве колку плаќа Раста секој месец алиментација

Српскит популарен рапер Стефан Ѓуриќ Раста е во моментов меѓу најплатените артисти и продуцети. И сите негови соработки и песни се успешни и хит. Но последните информации во медиумите го отсликуваат во сосема поинакво светло од другите рапери. Тој себеси си ветил дека сите заработени пари нема да ги троши по жени и забави туку за своето семејство и

Еве што изјави пејачката Пинк по информацијата дека таа и нејзиниот син се позитивни на корона вирус

Еве што изјави пејачката Пинк по информацијата дека таа и нејзиниот син се позитивни на корона вирус

Популарната пејачка Пинк објави во медиумите дека таа и нејзиниот 3 годишен син се заболени од Ковид 19. Како што кажува таа симптомите ги почувствувала пред две недели и од кога се тестирала резултатите биле позитивни. Нејзините најблиски се веќе во карантин а таа рекла дека се чувствува добро. Сепак ги искритикува властите дека тестовите треба да

Поздрав од спалната, Карлеуша ги поздрави фановите од спалната со…

Поздрав од спалната, Карлеуша ги поздрави фановите од спалната со…

Секојдневно во медиумите се појавуваат куп фотографии и видеа од Јелена Карлеуша која од свјот дом во карантин не престанува да објавува на својот Инстаграм сексипилни и провокативни фотки. Но овој пат реши на големо изненадување за промена да ги објави своите ќерки Ника и Атина и дел од моментот кога тие си лежат во спалната соба и уживаат гледајки

Летаа шишиња и пцовки: Анабела , Луна и Гаги направија хаос во „Задруга 3“ (ВИДЕО)

Летаа шишиња и пцовки: Анабела , Луна и Гаги направија хаос во „Задруга 3“ (ВИДЕО)

И додека со години се исповедаа по таблоидите и низ медиумите на балканов, како изгледал животот во брак и после него, кој кого тепал, навредувал и кој е „црната овца“ во семејството, сега истото тоа можеме да го гледаме на телевизија. И та во реалното шоу „Задруга 3“, каде под ист покрив за голема сума на пари се заедно Гаги, Анабела и Луна Џогани

Го промени полот и требаше да ја води Евровизија! Еве што изјави Ники по одложувањето на шоуто

Го промени полот и требаше да ја води Евровизија! Еве што изјави Ники по одложувањето на шоуто

Ники Де Џегер или на Инстаграм позната како Ники Туторијалс има скоро 14 милиони следбеници и беше одбрана да го води Евровизиското шоу во Ротердам. Но заради корона вирусот манифестацијата е откажана а таа се огласи на Твитер и изјави: „Во светот во кој музиката ги спојува луѓето, во моментов е најважна нашата сигурност. Се надевам ќе се видиме во