притисни ентер »

Извори

За Се

ФОТО: Јана Тодоровиќ во бикини

ФОТО: Јана Тодоровиќ во бикини

Српската пејачка Јана Тодоровиќ важи за пејачка која има најголеми гради на естрадата, а сега ги покажа и во костим за капење. Пејачката се разголе на летување во Дубаи, каде замина на одмор со семејството, а на Инстаграм веднаш почнаа бројни коментари наменети за нејзиниот изглед. View this post on Instagram ☀️⛱🏖💋 #sofiteldubaithepalm #dubai #jana

ФОТО: Лора Турунџиева изгледа како манекенка

ФОТО: Лора Турунџиева изгледа како манекенка

Постарата ќерка на водителката Сузана Турунџиева, Лора, која пред 6 месеци стана мајка, сега може да се пофали дека е во топ форма како пред бременоста. Лора и нејзиниот сопруг уживаат во летните одмор заедно со нивниот син, а од таму често споделуваат и фотографии. Погледнете како изгледа Лора после 6 месеци: View this post on Instagram ❤ A post shared

ФОТО: Јана Тодоровиќ позираше во бикини

ФОТО: Јана Тодоровиќ позираше во бикини

Српската пејачка Јана Тодоровиќ важи за пејачка која има најголеми гради на естрадата, а сега ги покажа и во костим за капење. Пејачката се разголе на летување во Дубаи, каде замина на одмор со семејството, а на Инстаграм веднаш почнаа бројни коментари наменети за нејзиниот изглед. View this post on Instagram ☀️⛱🏖💋 #sofiteldubaithepalm #dubai #jana

ФОТО: Јана Тодоровиќ ги истакна Hajгoлeмите гради на српската естрада - позираше во бикини

ФОТО: Јана Тодоровиќ ги истакна Hajгoлeмите гради на српската естрада - позираше во бикини

Српската пејачка Јана Тодоровиќ важи за пејачка која има најголеми гради на естрадата, а сега ги покажа и во костим за капење. Пејачката се разголе на летување во Дубаи, каде замина на одмор со семејството, а на Инстаграм веднаш почнаа бројни коментари наменети за нејзиниот изглед. View this post on Instagram ☀️⛱🏖💋 #sofiteldubaithepalm #dubai #jana

ФОТО: Јана Тодоровиќ ги истакна најголемите гради на српската естрада - позираше во бикини

ФОТО: Јана Тодоровиќ ги истакна најголемите гради на српската естрада - позираше во бикини

Српската пејачка Јана Тодоровиќ важи за пејачка која има најголеми гради на естрадата, а сега ги покажа и во костим за капење. Пејачката се разголе на летување во Дубаи, каде замина на одмор со семејството, а на Инстаграм веднаш почнаа бројни коментари наменети за нејзиниот изглед. View this post on Instagram ☀️⛱🏖💋 #sofiteldubaithepalm #dubai #jana

ВИДЕО: Македонската пејачка ги истакна облините

ВИДЕО: Македонската пејачка ги истакна облините

Ања Ветерова една од најубавите млади Македонски пејачки летните денови ги поминува на море, од каде редовно објавува фотографии во бикини. Овој пат реши да сподели глетка за паметење, на која таа се прска со црево на плажа. Има ли нешто поубаво од разладување со студена млаз вода? View this post on Instagram washing off negative energy, toxic relationships,

Еве еден тип на жени на кој мажите никако не можат да одолеат

Еве еден тип на жени на кој мажите никако не можат да одолеат

Неоадмнешно истражување спроведено од едно американска страна, дошло до заклучок дека постои ореден тип на жени кои се неодоливи и привлечни на мажите. Дури 87 проценти од слободните мажите изјавиле дека со задоволство би излегле со жена која е поинтелигентна и пообразована од нив, а исти процент од ажите не би имале ништо против да излезат со жена

Миа Калифа конечно прозборе и им откри на своите фанови голема тајна

Миа Калифа конечно прозборе и им откри на своите фанови голема тајна

Работите излегоа од контрола, бев многу позната и тогаш ИСИС започна да ми се заканува, вака ја започнува приказната Миа Калифа, на прашањето зошто се откажала од својата професија. Либанско-американската глумица за филмови за „големи“, Миа Калифа (26) беше во светот на оваа индустрија само 3 месеци. Калифа која е воспитана со католичка вера, во еден

ВИДЕО: Квалитетно пукање коски на жешка плавуша во танга

ВИДЕО: Квалитетно пукање коски на жешка плавуша во танга

Доктор Џејсон Јиарс е експерт за киропрактика. Тоа е алтернативен медицински третман за третирање и лечење на мускулно-скелетни проблеми, болки и пореметувања кој на големо се практикува во светот. Џејсон е вистински експерт за оваа техника, а тоа го покажа со третманот на жешката плавуша која му појде на терапија стегната во хеланки и танга под нив