Најнови вести

Куман го остави повредениот Фати во Барселона

ново

Салах не попушта: Или 500.000 фунти неделна плата или нема да потпише нов договор

ново

Бунт во Манчестер Јунајтед – како може Мегваер да биде капитен?

ново

Клоп главен кандидат за тренер на Барселона

ново

Професионален фудбалер јавно призна дека е хомосексуалец, Пике му испрати искрена порака (Фото)

ново

Италија истражува 62 трансфера поради можно преценување на играчите, 42 се на Јувентус

пред 8 минути

Италија истражува 62 трансфери поради можно преценување на играчите, 42 од нив се однесуваат на Јувентус

пред 8 минути

Италија истражува 62 трансфери поради можно преценување на играчите, 42 од нив се однесуваат на Јувентус

пред 9 минути

Куман: Сакам да уживам, не е важно дали сум тука уште осум години или неколку недели

пред 10 минути

Во Скопје пресметка за рехабилитација на поранешните европски прваци Вардар и Кил

пред 12 минути

Играч на ПСЖ на семафор бил ограбен од проститука

пред 20 минути

“Бомба“: Јунајтед го сака Покетино на клупата!

пред 23 минути

Законот важи за сите: Роналдо треба да урива доградба и тениско игралиште во вилата вредна 3 милиони евра

пред 26 минути

Фостер откри какво необично прашање добил од Салах по убедливиот пораз од 5:0 (Видео)

пред 28 минути

Англиските медиуми: Во Јунајтед владее хаос, Роналдо ја смирувал ситуацијата

пред 28 минути