Најнови вести

Вештачка интелигенција ја реши мистеријата на древните библиски списи

ново

Насловната на словенечка „Младина“: Прегрнати Јанша, Пленковиќ и Вучиќ командуваат со БиХ

ново

Бундеслигата во карантин, строги правила во финишот на сезоната

ново

Во Тетово пуштена четврта фотоволтаична централа

ново

ИТАЛИЈА Е НА НОЗЕ! Златан Ибрахимовиќ пресече – донесе конечна одлука!

ново

Руска разузнавачка служба стартуваше онлајн портал на даркнет

ново

Родила бебе од 6,5 кг и 60 цм должина- еве како изгледа детето 5 години подоцна (ФОТО)

ново

Перез: Кој сака да изгуби играч како Рамос?

ново

ПЛАТА 32.570 денари: Оглас за вработување во Фонд на пензиското и инвалидското осигурување

ново

Богдановиќ: Не прекршив никакви законски протоколи со моето присуство во хотелот

ново

Мас: Дијалогот меѓу Косово и Србија треба да заврши со заемно признавање

ново

Нелоски: Богдановиќ беше во хотел за време на полициски час, го прекрши законот и протоколите и наместо да се извини на јавноста тој прави театри

ново

Претседателот Пендаровски го посети Модуларниот Ковид центар на Општата Болница во Кавадарци

ново

Радуловиќ: Покажавме ново лице, но за жал не ни беше доволно

ново

Анчелоти им одржа лекција на поранешните работодавци: Заборавија на најважниот елемент во фудбалот!

ново